Závlahové systémy

Naše společnost Okrasná školka Svrkyně s.r.o. nabízí svým zákazníkům v rámci kompletní realizace zahrady samozřejmě i návrh a montáž profesionálních závlahových systémů.

Pan Werich zpíval známé „…ten umí to, a ten zase tohle….“ a proto v rámci větší profesionality a užšího zaměření na zahradní a sadové úpravy a v neposlední řadě koncovou cenu, jsme zvolili možnost spolupráce s renomovanými firmami, které dělají pouze závlahové systémy. Nejčastěji použité značky jsou Hunter, K-Rain a Rain-bird.

Proto již několik let spolupracujeme s několika specializovanými závlahářskými firmami, s jejichž kvalitou a cenami jsou naši zákazníci zcela spokojeni. Podle požadavků našich zákazníků je možnost celé dílo zaštítit pouze naší společností a tak odpadá nutnost jednat s více dodavateli a vše koordinujeme my, tudíž vše včetně záruky poskytuje naše společnost. Druhou možností je, že se investor domluví s některou z našich doporučených závlahových firem sám a průběh prací se koordinuje společně.

Obě tyto možnosti jsou nezištné a bez vícenákladů investora. Není proto důvod obavy zvýšené ceny této služby, i když je zprostředkovaná. Hlavním smyslem je v co nejkratším čase, maximální kvalitě a dostupné ceně komplexně vytvořit hezké, funkční dílo.

A že jsou naše partnerské firmy spolehlivé a cenově příznivé, svědčí především to, že dosud nemáme ani jedinou stížnost.

Přestože je spoustu krásných fotografií o závlahových systémech, chtěli bychom Vám naopak ukázat několik SPÍŠE ÚSMĚVNÝCH, se kterými jsme se potkali na zahradách zákazníků, kteří JIŽ MĚLI NAMONTOVANÝ ZÁVLAHOVÝ PROFI-SYSTÉM od firem, které bych NIKDY NEDOPORUČIL!!!!

Otevírací doba BŘEZEN – PROSINEC

Pondělí  9:00-17:00
Úterý 9:00-17:00
Středa 9:00-17:00
Čtvrtek 9:00-17:00
Pátek 9:00-17:00
Sobota 9:00-13:00
Neděle ZAVŘENO

KONTAKT

Okrasná školka Svrkyně s.r.o.
Svrkyně 91
252 64 Svrkyně

Prodejna
+420 773 646 899

Realizace zahrad
+420 608 364 689

info@zahradnictvisvrkyne.cz

Sdílet na Pinterestu

Sdílej